Pasiūlymai

  „Hue White and color ambiance“

  GU10 – išmanusis prožektorius – (3 pakuotės)

  Balta ir spalvota šviesa, Tiesioginis valdymas „Bluetooth“ ryšiu, Valdykite programėle arba balsu*, Prijunkite „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis daugiau funkcijų 8719514342767 Surasti panašius produktus
  • Paprastas išmanusis apšvietimas

   8719514342767
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   „Hue White and color ambiance“

   GU10 – išmanusis prožektorius – (3 pakuotės)

   8719514342767 Surasti panašius produktus

   Trys daugeliui standartinių lizdų tinkančios GU10 modelio lemputės su milijonais baltos ir kitų spalvų atspalvių akimirksniu sukurs norimą nuotaiką jūsų namuose. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Paprastas išmanusis apšvietimas

  • „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   Naudodami „Hue Bluetooth“ programėlę galite valdyti „Hue“ išmaniąsias lemputes viename namų kambaryje. Pridėkite iki 10 išmaniųjų lempučių ir valdykite jas mygtuko palietimu mobiliąjame įrenginyje.

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   „Philips Hue“ veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ sujungus ją su suderinamu „Google Nest“ ar „Amazon Echo“ įrenginiu. Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę.

  • Sukurkite asmeninį spalvotą išmanųjį apšvietimą

   Sukurkite asmeninį spalvotą išmanųjį apšvietimą

   Pakeiskite namus, naudodami daugiau kaip 16 milijonų spalvų, akimirksniu sukurdami tinkamą atmosferą bet kokiam renginiui. Palietę mygtuką galite sukurti šventinę nuotaiką vakarėliui, paversti svetainę kino teatru, pagražinti namų dekorą spalviniais akcentais ir ne tik.

  • Tobulos apšvietimo konfigūracijos jūsų kasdienei veiklai

   Tobulos apšvietimo konfigūracijos jūsų kasdienei veiklai

   Palengvinkite savo dieną ir padarykite ją malonesnę, naudodami keturias iš anksto nustatytas apšvietimo konfigūracijas, kurios buvo sukurtos specialiai Jūsų dienos darbams: „Energize“ (energijos suteikimo), „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo), „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo). Dvi šaltų tonų konfigūracijos, „Energize“ (energijos suteikimo) ir „Concentrate“ (dėmesio sutelkimo), padės ryte arba prireikus sutelkti dėmesį, o šiltesnio apšvietimo konfigūracijos, „Read“ (skaitymo) ir „Relax“ (atsipalaidavimo), padės patogiai skaityti ar nuramins įsiaudrinusias mintis.

  • Susikurkite tinkamą nuotaiką – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos

   Susikurkite tinkamą nuotaiką – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos

   Šios lemputės ir šviestuvai šviečia skirtingais šiltai ir šaltai baltos spalvos atspalviais. Naudodami įvairius pritemdymo lygius – nuo ryškios iki mažo ryškumo šviesos, sureguliuokite apšvietimą iki tobulo atspalvio ir ryškumo savo kasdieniams poreikiams.

  • Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   „Bridge” suteikia funkcijas, kurios paverčia išmanųjį šviestuvą tikrai išmaniu – valdymas toli nuo namų, valdymas balsu, automatinis apšvietimas ir daug daugiau. Pridėkite „Bridge” prie savo nustatymų, kad sukurtumėte įtraukiančių įspūdžių, pasinaudotumėte saugia ir patikima technologija ir dar daugiau. „Bridge” yra raktas į išmanųjį apšvietimą, kokio dar nematėte.

  Žiūrėti visas specifikacijas