Pasiūlymai

  „Hue White and color ambiance“

  „Impress” atraminis lauko šviestuvas

  Integruota LED, Balta ir spalvota šviesos, Žemos įtampos sistema – pratęsimas, Išmanusis valdiklis dėka duomenų šakotuvo „Hue Bridge“* 1743430P7 Surasti panašius produktus
  • Prijunkite ir apšvieskite savo kiemą

   17434/30/P7

   „Hue White and color ambiance“

   „Impress” atraminis lauko šviestuvas

   17434/30/P7 Surasti panašius produktus

   Mėgaukitės 16 milijonų spalvų, išryškinančių jūsų sodo grožį, arba naudokite praktiškesniais tikslais – takui apšviesti. Ilginimo įrenginį galima naudoti žemos įtampos sistemai išplėsti. Reikia „Hue bridge“ ir žemos įtampos bazinio rinkinio. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Prijunkite ir apšvieskite savo kiemą

  • Ypatinga šviesa išskirtinėms progoms

   Ypatinga šviesa išskirtinėms progoms

   Šventinę nuotaiką kuria išmanusis apšvietimas! „Philips Hue“ lempos jūsų namus gali paversti šventinių įvykių erdve: ryškiai raudona ir žalia spalvos sustiprins kalėdinę nuotaiką, švelnūs pasteliniai atspalviai primins pavasarį, o šiurpus violetinis spindesys per Heloviną vers baimintis vaiduoklių.

  • Atpalaiduojanti šiltai ir šaltai balta šviesa

   Atpalaiduojanti šiltai ir šaltai balta šviesa

   Pailginkite vakarus su „Philips Hue“ lauko šviestuvu. Nustatykite bet kuriai akimirkai tinkamą apšvietimą vidiniame kieme, balkone ar prieangyje ir atsipalaiduokite. Mėgaukitės visais baltos šviesos atspalviais, atitinkančiais jūsų nuotaiką visus metus: nesvarbu, ar rinktumėtės šiltai baltą šviesą, panašią į vasaros saulę, ar žiemai būdingą ledo šaltumo dienos šviesą.

  • Valdykite savo būdu

   Valdykite savo būdu

   Prijunkite „Philips Hue“ lemputes prie „Philips Hue“ ir atraskite neaprėpiamas galimybes. Valdykite šviesas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje per „Philips Hue“ programą arba prijunkite patalpos jungiklius prie sistemos, kad galėtumėte reguliuoti šviesas. Nustatykite laikmačius, pranešimus, žadintuvus ir kt., kad galėtumėte nevaržomai mėgautis naudodami „Philips Hue“. „Philips Hue“ veikia net su „Amazon Alexa“, „Apple Homekit“ ir „Google Assistant“, kad galėtumėte valdyti apšvietimą balsu.

  • Nuspalvinkite savo lauko erdvę naudodami 16 milijonų spalvų

   Nuspalvinkite savo lauko erdvę naudodami 16 milijonų spalvų

   Su „Philips Hue“ lauko apšvietimu patirsite neribotą magiją. Žaiskite šviesomis ir pasirinkite iš 16 milijonų spalvų bei visus baltos spalvos atspalvius, kad sukurtumėte pageidaujamą efektą. Išryškinkite objektus, medžius ar takelius, kad jūsų erdvė būtų išskirtinė. Naudokite „Hue“ programėlę, kad išsaugotumėte mėgstamus apšvietimo nustatymus ir vos panorėję juos atkurtumėte palietę pirštu.

  • Reikia duomenų šakotuvo „Philips Hue Bridge“

   Reikia duomenų šakotuvo „Philips Hue Bridge“

   Prijunkite savo „Philips Hue“ šviestuvus prie „Hue Bridge“, kad juos galėtumėte valdyti naudodami išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje esančią „Philips Hue“ programą. Arba „Philips Hue“ šviestuvus įjunkite / išjunkite ar pritemdykite naudodami „Philips Hue“ pritemdymo patalpų jungiklį.

  • Aukštos kokybės aliuminis ir grūdintas stiklas

   Aukštos kokybės aliuminis ir grūdintas stiklas

   Gaminiai yra specialiai pagaminti naudoti lauke. Mes naudojame aukštos kokybės aliuminį ir grūdintą stiklą, kad užtikrintume geriausią eksploatavimą lauko sąlygomis. Taip pat sumaniai parinkdami medžiagas, galime optimizuoti radijo dažnių naudojimą.

  • Daugiau šviesos srauto

   Daugiau šviesos srauto

   Šis „Philips Hue“ lempa yra pakankamai galingas, kad patogiai apšviestų sodą. Naudokite šį „Philips Hue“ šviestuvą norėdami apšviesti įėjimus, sukurti daugiau jaukumo ir lauko aplinką pakelti į kitą lygį atitinkamais nustatymais.

  • Paprasta sumontuoti ir pailginti

   Paprasta sumontuoti ir pailginti

   Apšvieskite tamsius takelius, išryškinkite savo kraštovaizdžio detales arba sukurkite unikalią atmosferą vidiniame kieme. Tai galite padaryti patys, naudodami „Hue“ taškinio apšvietimo lemputes ar stulpelius. Gaminiai yra žemos įtampos, saugūs naudoti ir lengvai montuojami. Pamirškite sudėtingą lauko apšvietimą: kurkite ir pailginkite, kaip jums patinka.

  • Nustatykite lempas, kad jos įsijungtų jums grįžtant namo

   Nustatykite lempas, kad jos įsijungtų jums grįžtant namo

   Pažiūrėkite, kaip patogu, kai lempos automatiškai įsijungia jums grįžus namo ir išsijungia jums išėjus. Esant reikiamam apšvietimui iškraukite daiktus iš automobilio ir įeikite į namus. Naudokite „Philips“ jutiklį „Hue Outdoor“ arba „Hue“ programą nustatykite veikti „Home“ arba „Away“ režimu, kad jums net neprisilietus prie mygtuko įsijungtų visos lempos, arba leiskite tai už jus padaryti geografinės vietos nustatymo funkcijai. Viskas paprasta.

  • Išmanusis valdymas namuose ir išvykus

   Išmanusis valdymas namuose ir išvykus

   Įjunkite šviesą lauke, kad matytumėte, kas ten vyksta. Lauko šviestuvus prijungę su „Hue Bridge“, galite juos valdyti, kaip tik norite. Naudodami „Philips“ jutiklį „Hue Outdoor“, lauko šviestuvus galite valdyti naudodami nuotolinio valdymo pulto parinktis, pvz., „Philips Hue“ programą, arba savo balsu („Amazon Alexa“, „Apple HomeKit“ arba „Google Assistant“). Pagal tai, kada būnate namuose, galite nustatyti šviesų grafiką. Lauko apšvietimą galite patogiai valdyti iš namų arba iš bet kurios kitos vietos.

  • Atsparus orų pokyčiams (IP44)

   Atsparus orų pokyčiams (IP44)

   Šis „Philips Hue“ lauko įrengimas specialiai sukurtas naudoti lauko sąlygomis, o siekiant užtikrinti jo efektyvumą, buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Ši lempa pagaminta pagal IP44: ji yra apsaugota nuo iš bet kurios pusės trykštančio vandens. Šis produktas yra itin populiarus ir puikiai tinka naudoti lauke.

  Žiūrėti visas specifikacijas