Pasiūlymai

  „Hue White Ambiance Filament“

  Žvakė - E14 išmanioji lemputė - (2 pakuotės)

  Nuo šiltos iki šaltos baltos šviesos, Tiesioginis valdymas „Bluetooth“ ryšiu, Valdykite programėle arba balsu*, Prijunkite „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis daugiau funkcijų 8719514411869 Surasti panašius produktus
  • Paprastas išmanusis apšvietimas

   8719514411869
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   „Hue White Ambiance Filament“

   Žvakė - E14 išmanioji lemputė - (2 pakuotės)

   8719514411869 Surasti panašius produktus

   Klasikinė vintažinės elektros lemputės išvaizda – tik mažesnio dydžio. Filamentinė žvakės formos lemputė su suktu vidiniu siūlu ir E14 pagrindu suteiks jums tiek šiltą tiek šaltą baltą šviesą bei puikiai tiks nedideliems šviestuvams, jei norite vintažinį stilių suderinti su moderniais akcentais. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Paprastas išmanusis apšvietimas

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   „Philips Hue“ veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ sujungus ją su suderinamu „Google Nest“ ar „Amazon Echo“ įrenginiu. Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę.

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą ne rankomis, o balsu! Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę. * Veikia su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

  • Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   „Bridge” suteikia funkcijas, kurios paverčia išmanųjį šviestuvą tikrai išmaniu – valdymas toli nuo namų, valdymas balsu, automatinis apšvietimas ir daug daugiau. Pridėkite „Bridge” prie savo nustatymų, kad sukurtumėte įtraukiančių įspūdžių, pasinaudotumėte saugia ir patikima technologija ir dar daugiau. „Bridge” yra raktas į išmanųjį apšvietimą, kokio dar nematėte.

  • Sukurkite tinkamą nuotaiką – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos

   Sukurkite tinkamą nuotaiką – nuo šiltai iki šaltai baltos šviesos

   Rinkitės iš daugiau kaip 50 000 šiltos ir šaltai baltos šviesos atspalvių, kad sukurtumėte idealią atmosferą kiekvienai veiklai bei paros metui. Ryte energijos ir budrumo suteiks ryški balta šviesa, o vakare atsipalaiduoti padės pritemdyta auksinio atspalvio šviesa.

  Žiūrėti visas specifikacijas