Pasiūlymai

  „Hue White”

  A60 – E27 išmanioji lemputė – 800 (4 pakuotės)

  Iki 806 liumenų*, Švelni balta šviesa, Tiesioginis valdymas „Bluetooth“ ryšiu, Prijunkite „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis daugiau funkcijų 8719514319141 Surasti panašius produktus
  • Paprastas išmanusis apšvietimas

   8719514319141
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   „Hue White”

   A60 – E27 išmanioji lemputė – 800 (4 pakuotės)

   8719514319141 Surasti panašius produktus

   Keturios daugeliui lizdų tinkančios švelnios baltos šviesos E27 modelio išmaniosios LED lemputės su belaidžiu momentiniu pritemdymu sukurs išmanią apšvietimo sistemą jūsų namuose. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Paprastas išmanusis apšvietimas

  • Jauki, švelni balta šviesa

   Jauki, švelni balta šviesa

   Šios lemputės, kurių ryškumas prilygsta tradicinei 60 W lemputei, suteikia pakankamai baltos šviesos, kuri yra pakankamai ryški, kad galėtumėte skaityti ant sofos, klausytis muzikos ar tiesiog atsipalaiduoti savo miegamajame.

  • „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   Naudodami „Hue Bluetooth“ programėlę galite valdyti „Hue“ išmaniąsias lemputes viename namų kambaryje. Pridėkite iki 10 išmaniųjų lempučių ir valdykite jas mygtuko palietimu mobiliajame įrenginyje.

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   „Philips Hue“ veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ sujungus ją su suderinamu „Google Nest“ ar „Amazon Echo“ įrenginiu. Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę.

  • Susikurkite tinkamą nuotaiką, naudodami švelnią baltą šviesą

   Susikurkite tinkamą nuotaiką, naudodami švelnią baltą šviesą

   „Hue“ lemputės ir šviestuvai naudoja švelnią baltą šviesą. Pritemdydami nuo ryškios dienos šviesos iki mažo ryškumo naktinės šviesos, prireikus šiomis išmaniosiomis lemputėmis pripildysite namus tinkamo lygio šiltos šviesos.

  • Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   „Bridge” suteikia funkcijas, kurios paverčia išmanųjį šviestuvą tikrai išmaniu – valdymas toli nuo namų, valdymas balsu, automatinis apšvietimas ir daug daugiau. Pridėkite „Bridge” prie savo nustatymų, kad sukurtumėte įtraukiančių įspūdžių, pasinaudotumėte saugia ir patikima technologija ir dar daugiau. „Bridge” yra raktas į išmanųjį apšvietimą, kokio dar nematėte.

  Žiūrėti visas specifikacijas