Pasiūlymai

  „Hue White”

  A60 - E27 išmanioji lemputė - 1100

  Iki 1055 liumenų*, Švelni balta šviesa, Tiesioginis valdymas „Bluetooth“ ryšiu, Prijunkite „Hue Bridge“, kad galėtumėte naudotis daugiau funkcijų 8719514288232 Surasti panašius produktus
  • Paprastas išmanusis apšvietimas

   8719514288232
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   „Hue White”

   A60 - E27 išmanioji lemputė - 1100

   8719514288232 Surasti panašius produktus

   Ši E27 išmanioji LED lemputė, kurios ryškumas atitinka 75 W lemputės, akimirksniu pritemdoma, suteikia puikų kiekį švelnios baltos šviesos bet kurioje jūsų namų vietoje. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Paprastas išmanusis apšvietimas

  • „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   „Bluetooth“ programėle valdykite iki 10 lempų

   Naudodami „Hue Bluetooth“ programėlę galite valdyti „Hue“ išmaniąsias lemputes viename namų kambaryje. Pridėkite iki 10 išmaniųjų lempučių ir valdykite jas mygtuko palietimu mobiliajame įrenginyje.

  • Valdykite apšvietimą balsu*

   Valdykite apšvietimą balsu*

   „Philips Hue“ veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ sujungus ją su suderinamu „Google Nest“ ar „Amazon Echo“ įrenginiu. Paprastomis balso komandomis galite valdyti kelias lemputes kambaryje arba tik vieną lemputę.

  • Susikurkite tinkamą nuotaiką, naudodami švelnią baltą šviesą

   Susikurkite tinkamą nuotaiką, naudodami švelnią baltą šviesą

   „Hue“ lemputės ir šviestuvai naudoja švelnią baltą šviesą. Pritemdydami nuo ryškios dienos šviesos iki mažo ryškumo naktinės šviesos, prireikus šiomis išmaniosiomis lemputėmis pripildysite namus tinkamo lygio šiltos šviesos.

  • Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   Su „Bridge“ galite naudotis visomis išmanaus šviestuvo funkcijomis

   „Bridge” suteikia funkcijas, kurios paverčia išmanųjį šviestuvą tikrai išmaniu – valdymas toli nuo namų, valdymas balsu, automatinis apšvietimas ir daug daugiau. Pridėkite „Bridge” prie savo nustatymų, kad sukurtumėte įtraukiančių įspūdžių, pasinaudotumėte saugia ir patikima technologija ir dar daugiau. „Bridge” yra raktas į išmanųjį apšvietimą, kokio dar nematėte.

  Žiūrėti visas specifikacijas