More brands from

„SceneSwitch“ LED

„Bukko“ keturgubas taškinis šviestuvas

Trys apšvietimo nustatymai, Veikia su jūsų šviesos jungikliu, Puikiai tinka aplinkai kurti, Švelnios LED lemputės, nevargina akių 5060431P0 Surasti panašius produktus
 • Viena lemputė. Jūsų jungiklis. Trys šviesos nustatymai.

  50604/31/P0
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  „SceneSwitch“ LED

  „Bukko“ keturgubas taškinis šviestuvas

  50604/31/P0 Surasti panašius produktus

  Kartais norisi pakeisti supančią aplinką, kad ji labiau atitiktų jūsų poreikius. Naudodami „Philips SceneSwitch“ šviesos diodų taškines lemputes, apšvietimą lengvai pakeisite jau įtaisytu sieniniu jungikliu. Nereikės ryškumo reguliatoriaus arba papildomos įrangos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Viena lemputė. Jūsų jungiklis. Trys šviesos nustatymai.

Veikia naudojant esamą sieninį šviesos jungiklį

 • Skirta Jūsų akių patogumui

  Skirta Jūsų akių patogumui

  Lengva pastebėti, kaip ryškus apšvietimas gali varginti akis. Jei per daug ryškus, atsiranda atspindžių. Jei per švelnus, jaučiate mirgėjimą. Dabar galite švelniai apšviesti savo pasaulį šviesos diodų lemputėmis, kurios sukurtos taip, kad nevargintų akių ir sukurtų tobulą atmosferą jūsų namuose.

 • Lengvas „ClickFix“ tvirtinimas

  Lengvas „ClickFix“ tvirtinimas

  Taškinį apšvietimą pritvirtinkite lengvai ir be kitų pagalbos. Naudojant „ClickFix“ pagalba nereikalinga. Tiesiog pritvirtinkite laikiklį prie lubų, prijunkite laidus, spustelėkite ir vienu judesiu pritvirtinkite lemputę.

 • Pakeiskite aplinką, paspausdami savo esamą šviesos jungiklį

  Pakeiskite savo kambario aplinką pagal tai, ką veikiate. Naudodami „Philips SceneSwitch“ šviesos diodų taškinius šviestuvus, ryškios šviesos apšvietimą lengvai pakeisite į natūralią ir jaukaus šilto švytėjimo šviesą. Nereikia įrengti apšvietimo reguliatoriaus ar kitų prietaisų. Užtenka turimo jungiklio.

 • Atkurti taškinio šviestuvo numatytuosius gamyklinius nustatymus

  Jei naudojamos kelios nebesinchronizuojamos „SceneSwitch“ lemputės, tiesiog perjunkite jungiklį (įjunkite ir vėl jį išjunkite per vieną sekundę) ir atkurkite jų numatytuosius gamyklinius nustatymus.

 • Automatiškai atkurti savo paskutinį apšvietimo nustatymą

  Šioje „Scene Switch“ taškinėje lemputėje yra integruotas atminties lustas, kuris įsimena paskutinį naudotą apšvietimo nustatymą, jei jungiklis būna išjungtas ilgiau nei 6 sek. Jei veiklos pobūdžio dažnai nekeičiate, įjungę šviesą visada galėsite mėgautis mėgstamiausiu apšvietimu.

 • Stiprus šviesos srautas – 1 720 liumenų

  Apšvieskite savo namus aukštos kokybės šviestuvais

 • Integruotas šviesos diodų šviestuvas

  Šioje vietoje yra integruotas aukštos kokybės LED šviestuvas, kuris suteikia optimalų šviesos srautą.

 • 5 metų garantija, kad būtų ramu

  Visi mūsų taškiniai šviestuvai sukurti ilgam naudojimui. Jiems suteikiama 5 metų garantija, kad kasdien galėtumėte mėgautis ilgalaikiu kokybišku apšvietimu.

 • Iškart ryškiai šviečia įjungus

  Naudojant „Philips“ LED taškines lemputes, nereikia laukti. Jos iškart pradeda šviesti visu ryškumu, vos jas įjungus. Jų į kaitinamųjų lempučių panaši šilta balta šviesa iškart sukuria jaukią ir malonią aplinką.

 • Įsigykite aukštos kokybės šviesos diodų šviestuvą ir taupykite energiją

  Lyginant su tradiciniais šviestuvais su tuo pačiu šviesos srautu, šie šviestuvai sutaupo iki 80 % energijos. Pirkdami „Philips“ LED šviestuvą ar lemputę, galite pradėti taupyti pinigus iškart. Kiekvieną šviesos šaltinį pakeitę LED šviestuvu, jūs iškart sutaupysite dėl mažesnių elektros energijos sąskaitų.

 • Tobulas šviesos spindulys detalėms apšviesti

  Moderni LED taškinė lemputė su plataus kampo (40 laipsnių) šviesos srautu puikiai tinka detalėms apšviesti ir bendrajam apšvietimui. Ji idealiai tinka virtuvėms, svetainėms ir valgomiesiems apšviesti.

 • Reguliuojamas šviestuvo gaubtas – maksimalus lankstumas

  Reguliuojamas šviestuvo gaubtas sukurtas nukreipti šviesą ten, kur jos labiausiai reikia.

 • Šviestuvo naudojimo trukmė – iki 25 metų

  LED šviestuvus galima ilgiau naudoti, todėl nereikia dažnai keisti savo šviesos šaltinio. Tai žymiai sumažina atliekas ir taupo jūsų pinigus ilgai naudojant šviestuvus.

Žiūrėti visas specifikacijas