More brands from

  „myLiving”

  Lubų šviestuvas

  „MAUVE PIR“, balta, LED 6223431P0 Surasti panašius produktus
  • Puikiai tinka mažesniems kambariams.

   62234/31/P0

   „myLiving”

   Lubų šviestuvas

   62234/31/P0 Surasti panašius produktus

   Šį „Philips MyLiving“ šviestuvą lengva įjungti ir išjungti judesio jutikliu. Todėl šviestuvas puikiai tinka mažesniems kambariams, pvz., prieškambariams, sandėliukams ar rūsiams. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Puikiai tinka mažesniems kambariams.

  • Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

  • Šiltai balta šviesa

   Šiltai balta šviesa

   Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupo energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 metų

   Itin ilgas naudojimo laikas, net 15 metų

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija, dėl kurios lemputė tarnauja iki 15 000 val. (arba 15 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

   Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

   Komplekte yra judesio jutiklis, todėl jums grįžus namo įsijungia apšvietimas; jis įsijungia, kai į namus įžengia ir kas nors kitas. Kai jutiklis aptinka judesius, lempa įsijungia automatiškai.

  • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

  Žiūrėti visas specifikacijas