More brands from

  „myLiving”

  Įleidžiamas taškinis apšvietimas

  „Porrima“, matinis chromas, LED 591901716 Surasti panašius produktus
  • Dekoruokite namus šviesa

   59190/17/16
   Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

   „myLiving”

   Įleidžiamas taškinis apšvietimas

   59190/17/16 Surasti panašius produktus

   „Philips Smartspot Porrima“ kvadratinis įleidžiamas šviesos diodų taškinis šviestuvas, puoštas poliruoto nikelio plokšte, yra stilingas ir šiuolaikiškas. Pritemdomos šviesos diodų lemputės, naudodamos vos kelis vatus energijos, sukuria šiltai baltą šviesą, kuri yra tokia pat ryški ir graži, kaip halogeninė šviesa. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Dekoruokite namus šviesa

  • Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

  • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

  • Šiltai balta šviesa

   Šiltai balta šviesa

   Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

  • Suderinamas su daugeliu šviesos srauto reguliatorių

   Suderinamas su daugeliu šviesos srauto reguliatorių

   Šiame „Philips“ šviesos diodų šviestuve naudojama naujausia šviesos diodų apšvietimo technologija, suderinama su dauguma šviesos srauto reguliatorių. Tiesiog naudokite turimą šviesos srauto reguliatorių arba kurį tik norite!

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupo energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

  • Sukurkite stilingą ir patrauklią atmosferą

   Sukurkite stilingą ir patrauklią atmosferą

   Šiame šviestuve dera modernumas ir naujausios tendencijos, todėl jis be vargo prisitaikys prie jūsų interjero bei sukurs jaukią aplinką.

  • Puikiai tinka tiek ilsintis, tiek bendraujant

   Puikiai tinka tiek ilsintis, tiek bendraujant

   Svetainė yra kiekvienų namų širdis. Tai vieta, kur šeimos nariai atsipalaiduoja ir bendrauja su svečiais. Svetainės ir miegamojo kambario apšvietimas turi būti lengvai reguliuojamas, kad jį būtų galima pritaikyti skirtingiems poreikiams per visą dieną. Atidžiai priderinti šviesos šaltiniai ir žaismingi sluoksniai sukuria erdvės pojūtį ir suteikia kambariui šilumos bei jaukumo.

  Žiūrėti visas specifikacijas