More brands from

  „myGarden”

  Sieninis šviestuvas

  „Bustan“ IR 4000 K, antracitas, LED 1648493P3 Surasti panašius produktus
  • Visada šviesu, kai grįžtate namo

   16484/93/P3

   „myGarden”

   Sieninis šviestuvas

   16484/93/P3 Surasti panašius produktus

   Šis gražus antracito pilkumo L formos „Philips Bustan“ sieninis šviestuvas, pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, skleidžia išsklaidytą ryškią šviesos diodų šviesą ant jūsų sienos. Jis apima judesio jutiklį, tad kam nors priartėjus įsijungia automatiškai. Peržiūrėti visus privalumus

  Vaizdo įrašai

  [trigger to render Video Gallery]

  Nuotraukos

  Visada šviesu, kai grįžtate namo

  • Energijos taupymas

   Energijos taupymas

   Ši „Philips“ lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputės, taupo energiją, padeda sutaupyti pinigų ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

  • Hermetiškas

   Hermetiškas

   Ši „Philips“ lauko lempa specialiai skirta naudoti drėgnomis lauko sąlygomis, o siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Ši lempa pagaminta pagal IP44: ji yra apsaugota nuo vandens, yra itin populiari ir puikiai tinka naudoti lauke.

  • Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

   Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

   Komplekte yra judesio jutiklis, todėl jums grįžus namo įsijungia apšvietimas; jis įsijungia, kai į namus įžengia ir kas nors kitas. Kai jutiklis aptinka judesius, lempa įsijungia automatiškai.

  • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

   Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

  • Itin ilgas naudojimo laikas, net 30 metų

   Itin ilgas naudojimo laikas, net 30 metų

   Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija, dėl kurios lemputė tarnauja iki 30 000 val. (arba 30 metų, jei laikysite jas įjungtas vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungsite / išjungsite ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad jums neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

  • Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

   Šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant šviesos ryškumo reguliatorių-jungiklį

   „Philips“ šviestuvo šviesos intensyvumas reguliuojamas naudojant apšvietimo reguliatoriaus jungiklį (nepridedamas). Todėl šios lemputės puikiai tinka tam tikrai ypatybei išryškinti ar nuotaikai, tinkančiai konkrečiai progai, pvz., jaukiai vakarienei dviese, šeimos ir draugų pasilinksminimui svetainėje, sukurti.

  • Aukštos kokybės aliuminis ir sintetika

   Ši „Philips“ lemputė specialiai sukurta lauko erdvėms. Ji patvari ir ilgaamžė, todėl apšvies jūsų sodą kas naktį. Lemputė pagaminta iš presuoto aliuminio ir aukštos kokybės sintetikos.

  • Aukštos kokybės LED šviestuvas

   Šioje „Philips“ lempoje esanti šviesos diodų elektros lemputė yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

  Žiūrėti visas specifikacijas