More brands from

„myGarden”

Sieninis šviestuvas

„Stock“ IR, antracitas, LED 164659316 Surasti panašius produktus
 • Visada šviesu, kai grįžtate namo

  16465/93/16

  „myGarden”

  Sieninis šviestuvas

  16465/93/16 Surasti panašius produktus

  Antracito pilkumo „Philips Stock“ šviesos diodų sieninis lauko šviestuvas pagamintas iš patvaraus lieto aliuminio ir turi judesio jutiklį, užtikrinantį jūsų saugumą. Pusinio žibinto dizainas maksimaliai padidina šviesos paskirstymą, užtikrindamas didelį išsklaidytos šiltai baltos šviesos srautą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Visada šviesu, kai grįžtate namo

 • Aukštos kokybės LED šviestuvas

  Aukštos kokybės LED šviestuvas

  Šioje „Philips“ lemputėje panaudota LED technologija yra unikalus „Philips“ sprendimas – įjungus ji akimirksniu skleidžia optimalią šviesą ir atskleidžia jūsų namuose ryškias spalvas.

 • Šiltai balta šviesa

  Šiltai balta šviesa

  Šviesa gali turėti skirtingas spalvines temperatūras, nurodomas kelvinais (K). Lemputės, kurių vertė kelvinais maža, skleidžia šiltą jaukesnę šviesą, o tos lemputės, kurių vertė kelvinais didesnė, šviečia šalta energijos suteikiančia šviesa. Šios „Philips“ lemputės šviečia šiltai balta šviesa ir sukuria jaukią atmosferą.

 • Energijos taupymas

  Energijos taupymas

  Ši „Philips“ energiją taupanti lemputė, palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupo energiją, todėl jūsų sąskaitos už elektros energiją bus mažesnės ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo.

 • IP44 – atsparus orų pokyčiams

  IP44 – atsparus orų pokyčiams

  Šis „Philips“ lauko šviestuvas specialiai skirtas naudoti drėgnomis lauko sąlygomis. Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui buvo atlikti įvairūs bandymai. IP lygį apibūdina du skaitmenys: pirmasis nurodo atsparumo dulkėms, o antrasis – vandeniui klasę. Šis lauko šviestuvas pagamintas pagal IP44: jis apsaugotas nuo vandens, yra itin populiarus ir puikiai tinka naudoti lauke.

 • Itin ilgas naudojimo laikas, net 25 metai

  Itin ilgas naudojimo laikas, net 25 metai

  Šviesos šaltinis, kuriuo galite pasitikėti. Šio „Philips“ šviesos diodų šviesos šaltinio šviesos diodų lemputė šviečia iki 25 000 val. (arba 25 metų, jei laikoma įjungta vidutiniškai 3 val. per dieną, o jungiama ir išjungiama ne mažiau kaip 13 000 kartų). Malonu žinoti, kad neteks nerimauti dėl taisymo ar lemputės keitimo, o namai bus puikiai ir jaukiai apšviesti.

 • Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

  Kad būtų patogiau, pridėtas judesio jutiklis

  Komplekte yra judesio jutiklis, todėl jums grįžus namo įsijungia apšvietimas; jis įsijungia, kai į namus įžengia ir kas nors kitas. Kai jutiklis aptinka judesius, lempa įsijungia automatiškai.

 • LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

  LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui „Philips“ suteikia 5 m. garantiją

  Be standartinės 2 m. garantijos, kuri suteikiama šiai lempai, „Philips“ suteikia 5 m. garantiją LED sistemai, t. y. šios lempos LED moduliui ir pagrindiniam įrenginiui.

Žiūrėti visas specifikacijas