Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai

  Išbandykite taupiąsias LED lemputes

  Taupiosios LED

  „Philips“ LED veikia labai ilgai, todėl jums reikės rečiau keisti lemputes. Be to, tai yra taupiosios lemputės, todėl jų privalumus pajus ir jūsų piniginė.

   

  „Philips“ LED lemputės vartoja iki 80 % mažiau energijos palyginti su įprastomis kaitinamosiomis lemputėmis, o skleidžia tokią pat gražią ir šiltą šviesą, prie kokios esate įpratę. „Philips“ LED lemputė gali veikti iki 15 000 val. oir tai prilygsta 15 kaitinamųjų lempučių veikimo laikui. Jūs keisite mažiau lempučių ir dėl to susidarys mažiau atliekų. Verta investuoti į savo namus, tik leiskite „Philips“ jums padėti.

  energy-saving-image-transparent

  Taupiosios LED lemputės

   

  LED apšvietimas – tvarus apšvietimo sprendimas. Pirmiausia, palyginus su įprastomis lemputėmis, LED lemputės sutaupo iki 90 % energijos, tačiau skleidžia tokį patį šviesos srautą.

   

  Kai įsigyjate „Philips“ LED lempą arba lemputę, iš karto pradedate taupyti. Keiskite įprastas lemputes LED lemputėmis ir iš karto pastebėsite, kad sumažės sąskaitos už elektros energiją.

  long-lifetime

  Ilgas naudojimo laikas

   

  LED šviesos šaltiniai veikia ilgai, todėl jums reikės rečiau keisti lemputes. Laikui bėgant dėl to sumažėja susidarančių atliekų kiekis, o jūs taupote pinigus.

   

  LED lemputės veikimo laikas gali būti iki 10 kartų ilgesnis, nei įprastos lemputės. Įprastos lemputės veikimo laikas yra apie 2 000 val., o „Philips“ LED lemputės gali veikti iki 20 000 val. Tai prilygsta 20 metų!

  Liumenai ir galingumas

   

  Jei norite suprasti, kiek energijos suvartoja šviesos šaltinis, svarbu suvokti liumenų ir galingumo koncepcijas. Paprasčiau tariant, LED lemputė suvartoja daug mažiau energijos (vatų), kad paskleistų tiek pat šviesos (liumenų).

   

  Pavyzdžiui, LED lemputė suvartoja tik 2,5 vato, kad pagamintų 115 liumenų šviesos srautą, o įprasta lemputė tam suvartoja 15 vatų (šešis kartus daugiau energijos!).

   

  Pažiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie vatus ir liumenus, arba apsilankykite „Wiki“ vadovuose šviesos kiekis ir vatai ir liumenai.

  Galingumas ir liumenai

  Populiarios LED ir taškinės lemputės