Dabar lankotės „Philips lighting“ svetainėje. Jums pasiekiama lokalizuota versija.
Pasiūlymai
  LED-Lighting-for-the-home

  LED apšvietimas namuose

   

  „Philips“ LED apšvietimas suteiks jūsų namams natūralios saulės šviesos šilumos ir ryškumo. Susipažinkite su LED apšvietimo naujovėmis ir raskite gaminių, patarimų, idėjų ir rekomendacijų. Jaukų ir natūralų namų apšvietimą padės sukurti aplinkos apšvietimas pagal nuotaiką arba taškinis apšvietimas, o pasirinkus tinkamą lauko apšvietimą jūsų sodas jus vėl sužavės. Išnaudokite kontrasto galimybes ir sužinokite, kaip apšvietimas gali padėti sukurti estetišką dizainą tiek viduje, tiek išorėje. Modernūs galingi, šilti ir energiją taupantys „Philips“ LED gaminiai padės sukurti šiuolaikišką apšvietimą jūsų namuose.

  Professional-Lighting

  Profesionalus apšvietimas

   

  Formuokite pasaulį naudodami apšvietimą. LED technologija įkvėps sumaniau dirbti, geriau jaustis ir labiau pasistengti dėl savo klientų. Išnaudokite lanksčias LED apšvietimo galimybes ir sukurkite maloniai nuteikiančią ir produktyvią darbo aplinką. Švarios baltos spalvos LED taškiniai šviestuvai padės pabrėžti mažmeninių prekių kokybę. Apšvieskite lauką LED prožektoriais ir būkite pastebėti iš toli. Galimybės neišsenkančios.

  Mūsų įsipareigojimas gerinti gyvenimo kokybę per apšvietimą padėjo mums rasti energiją taupančių sprendimų, kurti gerovę ir paversti vizijas tikrove. Mes mielai dalinamės savo patirtimi, todėl apsilankykite mūsų svetainėje ir sužinokite, kaip LED apšvietimas gali pakeisti jūsų pasaulį. 

  Išbandykite „Lumileds“

  Ryški, sufokusuota, šviesi. Ilgas eksploatavimo laikas. Gyvos spalvos, suteikiančios apšviečiamiems objektams naują išvaizdą. Išnaudokite mūsų pažangaus LED apšvietimo siūlomas galimybes apšviesdami gaminius ir sukurdami malonią aplinką klientams. Be to, „Lumileds“ padės taupyti pinigus, nes dėl sumaniai sukurtų įrenginių projektai paprasčiau įgyvendinami ir dėl to sumažėja darbų kaina. Mes dirbame su OEM klientais visame pasaulyje, kad sukurtume net ir sudėtingiausiose situacijose tinkančias LED lemputes. Turėdami milžinišką patirtį, savo svetainėje jums papasakosime viską, ką jums reikia žinoti apie LED apšvietimą.