More brands from

Jauskitės kaip namuose  su LED apšvietimu

Tinkamas apšvietimas ‑ toks, kuris kokybiškai šviečia ir ilgiau dega

Šviesos diodų privalumai

 

Tereikės pakeisti lemputę, daugiau nieko. Sužinokite apie perėjimo prie šviesos diodų lempučių privalumus ir galimų lempučių asortimentą.

 

Peržiūrėkite visas LED lemputes

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
See the possibilities of LED lighting
 
 
 
 
 

Sužinokite, kaip LED apšvietimas gali pakeisti Jūsų namus

 

Jauskitės kaip namuose su „Philips” naujausiomis LED apšvietimo technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


„Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


Peržiūrėkite visas LED lemputes

The Benefits of LEDs

Sužinokite, kaip LED apšvietimas gali pakeisti Jūsų namus


Jauskitės kaip namuose su „Philips” naujausiomis LED technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


Peržiūrėkite visas LED lemputes

„Philips” LED apšvietimą įsijunkite visomis progomis

Kodėl verta rinktis LED?


LED lempučių skleidžiama puikios kokybės šviesa tiks visais atvejais. Nuo romantiškos šviesos jaukiam vakarui iki ryškaus šviesos srauto ypatingiems daiktams apšviesti, LED lemputės gali pasiūlyti viską, ko ieškote. LED lemputės puikiai tinka miegamajame, virtuvėje ar svetainėje. LED įrenginiai nemirga ir pasižymi aukštu spalvų perteikimo indeksu, todėl bus matomos tikros, natūralios daiktų spalvos.


LED specialioms progoms

„Philips” LED dizainas

 

Palyginti su ne tokiomis efektyviomis lemputėmis, pasižymi ilgesne veikimo trukme ir elegantišku dizainu. Puikiai tinka dekoratyviniuose šviestuvuose, stalo lempose ir įmontuojamuose šviestuvuose. LED lemputės tuojau pat ima šviesti šiltai balta šviesa, todėl padeda užtikrinti kokybišką apšvietimą ir kurti malonią, patrauklią ir jaukią aplinką. Galima rinktis iš įvairiausių formų ir dydžių, todėl neabejotinai rasite lemputę, kuri puikiai atitiks Jūsų poreikius.


Atraskite visą „Philips” LED asortimentą

Reguliuojamo šviesos srauto LED lemputės

 

Pasirinkus reguliuojamo šviesos srauto LED lemputes, taip pat užtikrinamas pageidaujamas apšvietimo lygis. 


Man reikia reguliuojamos LED lemputės

Populiarūs gaminiai

Apžvelkite mūsų populiarius gaminius ir išsirinkite tinkamiausią lemputę
DUK


DUK

 

Norite daugiau sužinoti apie LED lemputes? Daugiau sužinosite perskaitę penkis DUK.

 

 

1. Kaip galiu pasiekti stabilų šviesos srautą?

 

Daugelyje naujųjų šviesos reguliatorių būna rankinio reguliavimo sraigtas, skirtas tinkamam apkrovos lygiui nustatyti. Jei jis nėra tinkamoje padėtyje, gali atsirasti nepageidaujamų reiškinių, tokių kaip zvimbimas ir mirgėjimas. Sraigtą sureguliuokite taip, kad šviesos srautas būtų stabilus. Jei reikia papildomos pagalbos, prašome kreiptis į „Philips” klientų aptarnavimo skyrių.
 

2. Kokio tipo šviesos reguliatorių galiu naudoti su LED lempute ar taškiniu šviestuvu?

 

„Philips” siūlo reguliuojamų lempučių bei taškinių šviestuvų ir yra išbandžiusi reprezentatyvų skaičių Europoje parduodamų šviesos reguliatorių, kad patikrintų jų suderinamumą.

„Philips” rekomenduojami šviesos reguliatoriai nurodyti šviesos reguliatorių suderinamumo su lemputėmis ir taškiniais šviestuvais sąraše.

 

Peržiūrėti šviesos reguliatorių suderinamumo su „Philips” LED lemputėmis ir taškiniais šviestuvais sąrašą (PDF)

 

3. Pastebėjau, kad tam tikru paros metu pasikeičia šviesos intensyvumo lygis.  Ar tai gali pakenkti lemputei?

 

Energijos tiekimo bendrovės nustatytu paros metu siunčia impulsus, kad įsijungtų dienos ar nakties režimas. Be to, trukdžių elektros tinkle gali atsirasti įjungiant dulkių siurblius. Tačiau elektros lemputei tai nekenkia.

 

Kaip galiu nuo trukdžių apsisaugoti garso sistemą?

Gali būti, kad trukdžių atsirado dėl to, kad maitinimo laidai nutiesti kartu su garsiakalbių laidais. To galima išvengti tarp šviestuvo maitinimo laidų ir garso aparatūros laidų paliekant didesnį tarpą.
 

4. Ar prie to paties šviesos reguliatoriaus galiu kartu prijungti LED lemputes ir kitus indukcinius šviesos šaltinius?

 

Ne, dėl to atsiras nepageidaujamų reiškinių, pvz., mirgėjimas.
 

5. Kokio tipo šviesos reguliatorių galiu naudoti su LED šviestuvu?
gold-dimmer
Jei ant pakuotės pavaizduota aukso spalvos šviesos reguliatoriaus piktograma, šviestuvą galima naudoti su bet kokiais Europoje parduodamais faziniais šviesos reguliatoriais. Šviesos intensyvumą galima sumažinti net iki 0–2 % didžiausio pradinio šviesos srauto.

Jei ant pakuotės pavaizduota sidabro spalvos šviesos reguliatoriaus piktograma, šviestuvą galima naudoti su tam tikro tipo („trailing edge”) šviesos reguliatoriais.

„Philips” išbandė reprezentatyvų skaičių Europoje parduodamų šviesos reguliatorių, kad patikrintų, ar jie suderinami su „Philips” šviestuvais. Švietimo reguliatoriai išvardyti švietimo reguliatorių suderinamumo sąraše ir surikiuoti pagal jų technines savybes.

 

Peržiūrėti šviesos reguliatorių suderinamumo su
„Philips” LED šviestuvais sąrašą (PDF)

 

Optimalus visų šių šviesos reguliatorių veikimas garantuojamas, jei prie jų prijungiami ne daugiau kaip trys „Philips” LED šviestuvai su sidabro spalvos reguliatoriaus piktograma arba ne daugiau kaip 6 „Philips” LED šviestuvai su aukso spalvos reguliatoriaus piktograma.
 

Ką reikia žinoti


Ką reikia žinoti

 

Renkatės LED lemputes? Paaiškinsime, kodėl

 

 

LED lemputės padeda sutaupyti

 

• Jei tradicines lemputes pakeisite LED lemputėmis, kiekviena iš jų per metus sutaupys daugiau nei 10 Eur*


• Rinkdamiesi „Philips” LED lemputes, per metus sutaupysite iki 400 Eur*

LED šviesos šaltiniai ilgiau veikia

 

LED šviesos šaltiniai ilgiau veikia, todėl išvengiama varginančio dažno lempučių keitimo. Dėl to ne tik žymiai sumažėja atliekų kiekis, bet ilguoju laikotarpiu taip pat sutaupoma pinigų, nes sumažėja išlaidos elektros energijai.
 

LED apšvietimas itin taupo elektros energiją

 

Palyginti su tradiciniu apšvietimu, LED šviestuvai sunaudoja labai nedaug elektros energijos tam pačiam šviesos kiekiui pagaminti. Ar žinojote, kad LED lemputė šviečia iki 10 kartų ilgiau?
 

LED šviestuvai sutaupo iki 90 % elektros energijos

 

• Palyginti su tradicine tokio pat ryškumo lempute, LED apšvietimas sutaupo iki 90 % elektros energijos.


LED lemputės yra taupiausios dėl dviejų priežasčių – jos naudoja labai nedaug elektros energijos ir pasižymi itin ilga veikimo trukme. Tai yra gera žinia ne tik aplinkai, bet ir Jums. Ilga veikimo trukmė
 

LED lemputės veikimo trukmė 20–25 kartų ilgesnė

 

• LED lemputės veikimo trukmė 20–25 kartų ilgesnė, t. y. 25 000 val.


LED lemputės (pvz., GU10 taškinės lemputės) veikia iki 20 kartų ilgiau už tradicines lemputes*
 

Reikia daugiau pagalbos? Pasirinkite tinkamą lemputę

Norėdami daugiau sužinoti apie „Philips Lighting”, pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašų arba spustelėkite čia
LED light bulbs

LED lemputės

 

LED lempučių skleidžiama graži, šiltai balta šviesa padės pakeisti bet kurią gyvenamąją erdvę. Šiame vadove sužinosite, kaip LED lemputės Jums gali teikti neribotų apšvietimo galimybių. Su LED lemputėmis galėsite sutaupyti iki 90 % elektros energijos ir pinigų.

Light effect

Šviesos efektas

 

Pasižiūrėkite, kokią įtaką lemputės šviesos efektui turi jos danga ir kaip ji gali padėti sukurti tinkamą apšvietimą. Matinės lemputės skleidžia išsklaidytą šviesą. Skaidrios lemputės pasižymi spindinčia, natūraliai šilta šviesa.

Energy saving light bulbs

Taupiosios elektros lemputės

 

Palyginti su tradicinėmis lemputėmis, taupiosios (fluorescencinės) elektros lemputės tokiam pačiam šviesos kiekiui pagaminti sunaudoja mažiau energijos. Pasižiūrėkite, kaip su taupiosiomis lemputėmis galite sukurti tinkamą efektą ir Jūsų nuotaiką atitinkančią aplinką bei sumažinti išlaidas apšvietimui.

 

Halogen light bulbs

Halogeninės lemputės 

 

Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Pasižiūrėkite, kiek apšvietimo galimybių teikia halogeninės lemputės, kurios skleidžia tokią pat kokybišką šiltą ir spindinčią šviesą kaip ir tradicinės. Halogeninės lemputės yra greičiausias ir lengviausias būdas pakeisti tradicines lemputes. Taupiosios lemputės – kaip pasirinkti tinkamą apšvietimo technologiją.

Apšvietimas

Žvilgtelėkite į mūsų kitus apšvietimo gaminius