More brands from

Rinkitės patikimą partnerį,
kad nebeliktų rūpesčių

Apšvietimo paslaugos,
pritaikomos pagal jūsų įmonės poreikius

Profesionalios paslaugos

 

„Philips Lighting“ profesionalios paslaugos teikiamos siekiant patobulinti apšvietimo infrastruktūras. Apšvietimo ekspertai išanalizuoja apšvietimo infrastruktūros efektyvumą, nustato, kaip galima ją patobulinti, ir praneša jums, kokios naudos galėtumėte gauti atnaujinę arba perdarę sistemą.

Trys verslininkai pasitarime

Tvarkymo paslaugos

 

Šiais laikais vis daugiau klientų nori rūpesčių nekeliančios ir ekonomiškos apšvietimo infrastruktūros, kurios efektyvumas būtų garantuotas.

 

„Philips Lighting“ tvarkymo paslaugos yra visapusiškos, nebrangios ir suteikiamos greitai, kuo mažiau trikdant įmonės veiklą. Jums neprireiks kelių tiekėjų ar rangovų. Be to, jei jau turite savo komandą, bendradarbiausime su ja ir užtikrinsime, kad darbai būtų atliekami pagal planą.

Žmonės, sėdintys aplink stalą ir aptariantys projektą

Paslaugos, teikiamos per visą naudojimo laiką

 

Investavus į modernią apšvietimo sistemą, reikia užtikrinti, kad ji puikiai veiktų, kai to reikia labiausiai. „Philips Lighting“ paslaugos teikiamos per visą naudojimo laiką siekiant užtikrinti, kad apšvietimas visada veiktų. Greitai išsprendžiame techninės priežiūros problemas ir stengiamės, kad jų iš viso nekiltų.

 

Klientams bei kanalo partneriams siūlome įvairias paslaugų teikimo sutartis ir stengiamės užtikrinti ilgalaikį rūpesčių nekeliančių bei ekonomiškų apšvietimo sistemų veikimą.

Trys besišypsantys pagalbos telefonu teikėjai

Susisiekite su mumis

 

Jei norite kreiptis verslo klausimais, susijusiais su mūsų profesionaliomis apšvietimo sistemomis, naudokite šią formą

 

Jei turite sudėtingesnių klausimų, naudokite išsamią formą