Tapkite

apšvietimo ekspertu

 

 

„Lighting Academy“ 
jums

 

„Lighting Academy“ yra išsamus mokomosios medžiagos šaltinis žmonėms, kurie nori sužinoti daugiau apie apšvietimą. Didelę apšvietimo sistemų įrengimo patirtį turinti „Philips“ gali suteikti realių sprendimų ieškantiems profesionalams galimybę pasinaudoti moderniomis apšvietimo naujovėmis.

 

„Academy“ bendradarbiauja su didžiausiais ekspertais pasaulyje, kad galėtų pasiūlyti naujausią informaciją ir suteikti įkvėpimo. Čia neabejotinai pasisemsite naujų žinių.

Ar norite sužinoti daugiau apie apšvietimą?

 

Apžvelkite visam pasauliui skirtą mūsų puslapį, kuriame galite rasti 150 skirtingų mokymo modulių – internetinių seminarų, vaizdo įrašų, kursų, leidinių ir renginių. Prireikus gaukite daugiau žinių apie apšvietimą ir dalyvaukite kursuose, kad gautumėte sertifikatą. Naudodami „Lighting Academy“ naršyklę galite ieškoti jus dominančių temų, pvz., apie LED apšvietimą, sujungtas apšvietimo sistemas, šviesą ir gerovę arba apšvietimo teoriją.

 

*N. B. Atkreipkite dėmesį, kad spustelėję vieną iš toliau pateiktų mygtukų išjungsite šį puslapį ir atidarysite išteklių portfelį anglų kalba.

Apie ką kalbame

Lighting webinars

Susisiekite su mumis

 

Jei norite kreiptis verslo klausimais, susijusiais su mūsų profesionaliomis apšvietimo sistemomis, naudokite šią formą

 

Jei turite sudėtingesnių klausimų, naudokite išsamią formą